Bugün Türkiye’nin tamamında birçok farklı alanda hizmet veren şirket 35 yıllık tecrübe ve müşteri memnuniyetini önde tutan hizmet anlayışı ile faaliyetlerini büyüterek sürdürüyor. Bilişim, ithalat ihracat, çamaşırhane ve toptan yapı malzemeleri satışı konularında faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Yurtdışında ABD Almanya ve İngiltere ye dayanan kültürümüz ve iş bağlantılarımızla siz değerli paydaşlarımızı, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Firmamızın 19.800 kalem ürün ve İzmir’deki 20.000 m2 deposu ile sektöründe önde gelen firmaların ürünlerini siz değerli paydaşlarına sunmaktadır. Şirketimiz müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkararak faaliyet gösterdiği tüm alanlarda daima kaliteli ve kusursuz ürünler sunmayı ilke edinmiştir. Değerlerini en üst düzeyde tutarak sürekli gelişen bir organizasyon yapısına süreklilik kazandırmak hedefleri arasındadır.

Kebirs firmasının misyonu sürekli gelişimdir. Bu prensip çerçevesinde şirket sürekli kendini yenilemeyi; hep ileriye, yeniye ve gelişime açık olmayı hedef almıştır. Bununda dinamik bir ekip ile öncelikle onların güven duyduğu bir çalışma ortamı ve sonrasında bu ekibin verdiği hizmetlerden gurur duymasını sağlamasını amaç edinmiştir.

 

Markalarımız

Kebirs: Ana şirketimiz ihracat markamız

Newimex; Yapı Malzemelerinde faaliyet gösteren E-ticaret markamız

Dry and Clean: Endüstriyel Çamaşırhane Fabrikası markamız

ExtraIK: Horeca grubunda faaliyet gösteren insan kaynakları bilişim sistemleri markamız